18 grudnia, 2021 #Zdrowie

Jak zagospodarować ścianę nad schodami

Urządzenie swojego mieszkania oznacza sporo pracy. Zanim zaczniemy planowanie najczęściej nie wiemy, jak wiele czeka na nas dylematów. Przestrzeń w własnym m wymaga solidnego rozplanowania. Nie obejdzie się bez śledzenie stron internetowych o urządzaniu wnętrz oraz wertowanie najnowszych magazynów.
Najczęściej skupiamy się w pierwszej kolejności na najczęściej używanych pomieszczeniach. Z czasem jednak przychodzi czas również na mniej znaczące elementy wystroju domu. Przykładem może być ściana znajdująca się nad schodami.

Warto odpowiednio ją udekorować, ponieważ większość z domowników będzie mijać ją przynajmniej kilka razy każdego dnia.
Ciekawym pomysłem na zaaranżowanie tej z pozoru bezużytecznej przestrzeni jest urządzenie swojego rodzaju kącika wspomnień. Aby zrealizować ten plan, niezbędne są familijne fotografie. Dobrze wywołać je w różnorodnych formatach i oprawić w ramki o ujednoliconej kolorystyce. Każde zejście po schodach będzie wywoływać miłe wspomnienia.W wielu mieszkaniach brakuje wystarczająco dużo miejsca, aby wystawiać pamiątkowe zdjęcia.

Niespotykanym pomysłem na udekorowanie przestrzeni nad schodami jest umieszczenie na niej odpowiedniej fototapety. Nietuzinkowo będą prezentować się te fototapety, na których można zobaczyć głębia. Przestrzeń nad schodami optycznie zyska parę metrów. Ciekawy wygląd można uzyskać, wybierając fototapetę ze… schodami. Uzyskasz iluzję, jakby z twoich schodów można było dostać się na grecką uliczkę czy malowniczą leśną ścieżkę.
Jeżeli wybierasz mniej ekstrawaganckie rozwiązania, weź pod uwagę praktyczne oświetlenie na ścianie nad schodami. Mogą ładnie wyglądać, a w tym samym czasie wspierać bezpieczeństwo lokatorów.

https://zyczenia.eu/birthday/en/

You Might Be Interested In