26 czerwca, 2021 #Internet

Z jakiej przyczyny opłaca się stać się blogerką w Internecie ?

Czy mimo tego wyników lepiej przebywać po stronie odbiorcy ponad to podziwiać ich triumfy z boku?

Od niewielu lat znaczną rozgłos zyskują blogerki w sieci. Możemy podzielić ich na różne grupy blogerzy kulinarni, modowi, kosmetyczni, polityczny i inni czy też wideo blogerzy, którzy przestali pisać, a rozpoczęli mówić w krótkometrażowych filmikach najczęściej na youtubie. Jest już tyle grup tematycznych, że każdy z nas myślę odkrył by swoje miejsce albo jako subskrybent albo jako sam mówca. Są osoby, które bardzo przekonały się do blogerów, ale są też tacy, którzy nie akceptują tą sferę, przyznając brak wiedzy i pragnienie fortuny na jeszcze mniej doświadczonych obserwatorach. Trudno się nie zaaprobować, że blogerki modowe w zasadzie wyznaczają modę na kolejne sezony i traktowane są przez niektórych stylistów czy projektantów jak guru zaraz za modelkami.

Jedni blogerzy uskuteczniają to dla czystej przyjemności drudzy nie kryjąc robią to tylko dla pieniędzy. Coraz częściej branże kulinarne zamiast reklamować się w spotach reklamowych wolą ofiarować swoje pieniądze właśnie dla blogera, który zarekomenduje programy afiliacyjne wśród zaintrygowanych czytelników. nagminnie jest to daleko idąca ścieżka, ponieważ oprócz bloga, blogerki posługują się także innymi stronami społecznościowymi takimi ja Facebook, Instagram czy Snapchat.

Wydaje mi się, że krąg blogosfery stał się trochę niedostępną sferą dla normalnych blogowiczów, którzy pragną przedstawić swoje przeżycia. Teraz blogowanie kojarzy się tylko z pieniędzmi, a osiągają je Ci którym udało się wybić. Jednak jest masa blogerek, którym się udało, ale oddają tej pracy całe swoje życie zawodowe . takie grono osób na pewno wkłada w swoją pracę dużo energii oraz poświęca wiele czasu, wszak jest to ich praca docelowa. 

You Might Be Interested In